APIE MUS2019-01-22T16:59:21+00:00

Zimmer Biomet Dental – tai kokybės garantija, ilgametė patirtis, naujausi mokslo ir technologijų sprendimai.

Zimmer Biomet Dental yra viena iš pasaulinių implantų gamintojų lyderių, turinti puikiai išvystytą gamybos technologiją dantų implantų bei endoprotezų srityse. Įmonės Zimmer ir Biomet per ilgus veiklos metus sukaupusios ilgametę patirtį ir žinias, gaminant sąnarių endoprotezus, dantų implantus bei implantavimo instrumentus, susijungė siekdamos suteikti daugiau galimybių savo pacientams.

Pagrindinės įmonės vertybės ir sritys, kuriose siekia tobulumo:

Inovacijos

Zimmer Biomet inžinierių, mokslininkų, dizainerių ir gydytojų komandos nuolat kuria inovatyvius sprendimus, kurie formuoja burnos priežiūros ateitį. Įmonė turi 319 jau išduotų pasaulinių patentų ir 161 parengtų patentų.

Kokybė

Daugiau nei mokslinių 650 straipsnių, taip pat pramonės asociacijų apdovanojimai, liudija pasiryžimą siekti aukščiausios produktų kokybės, nuolatinio tobulėjimo ir gamybos tikslumo. Be išskirtinių produktų, Zimmer Biomet Institutas rengia. tęstinio mokymo kursus, skirtus tobulinti esamus įgūdžius ir plėsti naujas kompetencijas. Aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkantys produktai, mokymo galimybės bei klinikinių atvejų tyrimai padeda odontologams pasiekti puikių gydymo rezultatų.

Atsakingas požiūris

Zimmer Biomet Dental savo produktams suteikia tarptautinę garantiją, kuri užtikrina profesionalią gydytojų pagalbą daugiau nei 70-yje pasaulio šalių. Kiekvienam įsuktam implantui ar protezavimo detalei yra išduodamas implanto pasas, kuris patvirtina implanto ar detalės originalumą ir gamintojo garantijas.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kad būtų užtikrinta Jūsų naršymo kokybė Spausdami betkurią nuorodą Jūs sutinkate su mūsų slapukų ir privatumo taisyklėmis Sutinku