IMPLANTŲ PRIVALUMAI

/IMPLANTŲ PRIVALUMAI
IMPLANTŲ PRIVALUMAI2019-02-04T15:08:59+00:00

Užtikrinta kokybė

Implantų gijimas ir ilgaamžiškumas beiestetiniai rezultatai yra patvirtinti nepriklausomais moksliniais klinikiniais tyrimais. Zimmer Biomet  Dental dantų implantai vieni iš labiausiai moksliškai dokumentuoti. Daugiau nei mokslinių 650 straipsnių, taip pat pramonės asociacijų apdovanojimai, liudija pasiryžimą siekti aukščiausios produktų kokybės, nuolatinio tobulėjimo ir gamybos tikslumo.

Trabecular Metal® medžiaga

Kaulas ir kraujagyslės įauga į implantą

 Kaulas

Tik aukščiausios kokybės sertifikuotos medžiagos

Implantai pagaminti iš 5 klasės titano lydinio bei Trabecular Metal® medžiagos, neturinčios analogų pasaulyje. Dėl specialių medžiagos savybių kaulas ir maitinančios kraujagyslės natūraliai įauga į implantą, taip pagreitinamas implanto prigijimas.

Atitinka tarpatautinius standartus

Amerikoje gaminami dantų implantai, atitinkantys tarptautinius standartus. Šie implantai platinami daugiau nei 70-yje pasaulio šalių.

Aukštas pirminis stabilumas

Specialus trigubas implanto sriegis, kuris užtikrina aukštą implanto stabilumą gijimo pradžioje.

Trumpesnis implanto gijimo laikas

– Implantų gamybai naudojamos unikalios technologijos gerokai sutrumpinančios implanto gijimo laiką.

Unikalus ir pasaulyje analogų neturintis Trabecular Metal implantas

– Trabecular Metal® – tai unikali trimatė sistema, kurios struktūra panaši į žmogaus kaulo struktūrą. Titano lydinio ir porėta tantalo Trabecular Metal® medžiaga pagreitina implanto prigijimą, kaulas ir jį maitinančios kraujagyslės natūraliai įauga į implantą. Šie implantai ypač rekomenduojami esant sunkiems klinikiniams atvejams.

Tinkamas kiekvieno paciento poreikiams

Zimmer Biomet Dental implantų sistemos tinkamos įvairiems klinikiniams atvejams: galima vienmomentė implantacija (iškart po danties rovimo), pavienio danties atkūrimas, kelių dantų atkūrimas, išimami bei fiksuoti protezai.

Patogumas ir estetika

Pojūtis lyg su savais dantimis. Implantuotas dantis atrodo yra jaučiamas ir funkcionuoja lyg natūralus žmogaus dantis.

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kad būtų užtikrinta Jūsų naršymo kokybė Spausdami betkurią nuorodą Jūs sutinkate su mūsų slapukų ir privatumo taisyklėmis Sutinku